SLADKÁ DONÁŠKA TRENČÍN a výdajné pobočky Žilina, Trnava, Nitra a Bratislava :)
každý PIATOK, ale plánujeme po - str - pia :) ĎAKUJEME VÁM!!!
O nás
SLADKOSTI PRE HOSTÍ JE ON-LINE CUKRÁREŇ

Pečenie je radosť, láska, občas obeta, inokedy skúška trpezlivosti. Spálené prsty od karamelu aj ranné vstávanie, kým majú ostatní ešte hlbokú noc.

Pri pečení sa nič nedá uponáhľať. Všetko potrebuje svoj čas, správnu mierku, dobrý odhad, dávku šikovnosti a prvotriedne suroviny. Tak, aby bol konečný výsledok dokonalý. Správne nadýchaný, tak akurát krémový, svieži či omamne čokoládový. So skutočným maslom, lahodnou smotanou, čerstvým sladučkým ovocím.

Každý jeden deň pečieme tak, ako by sme piekli pre našich najbližších. Pre mužov, deti, vnúčatá. Trpezlivo, poctivo, láskavo. Niektoré koláče podľa rodinných receptov zdedených od mám či babičiek, iné podľa najmodernejších postupov. Robíme to, čo vieme najlepšie. To, čo nás baví, napĺňa, živí. A veríme, že je to cítiť.

Sme tím. Rovnako ako jednotlivé ingrediencie v koláči, aj v našom tíme má každý svoje miesto. Nie je to totiž len o samotnom pečení, krájaní, zdobení. Je to aj o komunikácii s vami, hľadaní riešení v každej situácií, dôslednom plánovaní, logistike aj ekonomike. Aby sme mohli byť súčasťou vašich výnimočných chvíľ, svadieb, sviatkov, či len malých všedných radostí.

Tak nech vám s nami chutí!